Loading

info@adaetkinlik.com +90 216 693 3500

Kaliteli hizmet sunarak kalıcı ve sürdürebilir bir ekonomiye fayda sağlamak istiyoruz. Bu nedenle bizim için en başta müşterimiz odak noktamızdır. İşin başından sonuna kadar ve hatta devamında ilişkilerimizi sürdürmeyi her zaman hedefliyoruz.

Profesyonel iş anlayışımız ile piyasada kendinden söz ettiren, imajı dürüstlüğü ve güvenirliği ile yaptığı her işten gerçek bir referans alabilen şirket olarak kalıcılık ve devamlılık bizim için vazgeçilmezdir. Bu nedenle iyi olmak ile birlikte en iyisi olmak bizim için bir amaçtan fazlasıdır.

Güçlü Türkiye İçin Güçlü Ada Etkinlik Ajansı Olmayı Hedefliyoruz!

Binlerce insan ile çalışırken değerimiz "insan odaklı" olmasa orta ve uzun vadede başarılı olamayacağımız gibi zaman ile yok olacağımızın bilincindeyiz. Bu nedenle şirketimizin en önemli değer kaynağı birlikte çalıştığı insanlardır. Bu sermayeye daha çok yatırım yapmak için hergün mücadele ediyoruz.

Bulunduğumuz ekonomi içinde büyümek yurtiçi ve yurtdışından iş alarak ve iç piyasasına iş vererek Türk ekonomisine fayda sağlamak en önemli amaçlarımızdan biridir. Şirketimizin itibarı ülkemizin itibarıyla eş değer görüyor bu yönde tüm gayretlerimizi sarf ediyoruz.

ADA REFERANSLARI

Bizi size tavsiye eden geçmiş çalışmalarımız...

Ülkemizin birçok değerli markası ile yaptığımız başarılı çalışmaların sonucu olarak "referansımız" diye gururla sunabileceğimiz işleri gelecekte doğacak yeni markalar ve mevcut markalar ile ilişkilerimize yüksek değer veriyoruz. Markanızı temsil etmek bizim için onur ve gurur kaynağıdır.

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.