Loading

info@adaetkinlik.com +90 216 693 3500

Dünyadaki ekonomik dengelerin hızla değiştiği ve etkilerininin de hissedildiği bir dönemden geçiyoruz. 50 yıllık periyotlarda dalgalar halinde tüm ülkeleri etkisi altına alan bu süreç , ülkelerin gelişmelerini durduruyor veya geriletiyor. Bu durum ülkemiz için geçerli olduğu gibi dünya çapında diğer ülke ve ekonomiler için de geçerlidir. Ülkelerin bundan en az hasar ile çıkmasını sağlayan güçlü ekonomileri ve bunu oluşturan güçlü şirketleri ile birlikte inancı tam olan toplumlarıdır.

Güçlü Türkiye İçin Varız!

Ekonomik dalgalanmaların sert rüzgarının estiği bugünlerde insanların ülkelerine ve ekonomisine katkı sağlayan şirketlerine inancını kaybetmemesi gerekmektedir. İşten çıkarılma, maaş alamama gibi şüpheler çalışanların motivasyonunu düşürmekte , artan şüpheler ise verimliliğin azalmasına sebep olmaktadır.

Güçlü Türkiye İçin Güçlü Toplum

Biz güçlü Türkiye'nin toplumun alım gücünden ibaret olduğuna inanıyoruz. Çalışanlarımızın alın teri kurumadan hak ettiklerini almaları, ekonomik döngüde var olabilmeleri için bir ilk gerçekleştirdik ve ajans sektöründe haftalık ödeme sistemine döndük.

Bugün Çalış Haftaya Hakkını Al!

Haftalarca, belki aylarca emekçiyi bekletmek Türk ekonomisine zarar verdiği gibi çalışanların motivasyonunu düşürmektedir. Biz Ada Etkinlik Ajansı olarak en yüksek değerimiz olan çalışanlarımız için artık haftalık ödeme sistemi sunuyoruz.

Bundan faydalanmak isteyenler için iş alımlarımız devam etmektedir. Siz de bu avantajdan faydalanmak istiyorsanız şimdi bizimle iletişime geçin bizimle Güçlü Türkiye Projesi’ne dahil olun.

Ada Etkinlik Ajansı AŞ

ŞİMDİ BAŞVUR: IK TALEP FORMU

ADA REFERANSLARI

Bizi size tavsiye eden geçmiş çalışmalarımız...

Ülkemizin birçok değerli markası ile yaptığımız başarılı çalışmaların sonucu olarak "referansımız" diye gururla sunabileceğimiz işleri gelecekte doğacak yeni markalar ve mevcut markalar ile ilişkilerimize yüksek değer veriyoruz. Markanızı temsil etmek bizim için onur ve gurur kaynağıdır.

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.