Loading

info@adaetkinlik.com +90 216 693 3500

KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİKişisel gelişim eğitimleri kapsamında hedefimiz kurumsal çalışanların başarılarını arttırmaktır. Bunun için en başta iletişim olmak üzere kendilerini geliştirmeleri ve davranışları etkin bir biçimde yönetebilmeleri gerekiyor.

İş hayatınızda başarı ölçüsünün en başında doğru şekilde insan ilişkilerini yönetmek gelir. Bunun için her bir bireyin kendi sosyal becerilerini geliştirmesi girişkenliğini arttırması ve özellikle yoğun iş temposu içinde olanlar için kendine güvenini arttırması gerekiyor.

Şirketinizdeki her bir birey sahip olduğu potansiyeli bulup ortaya çıkarabilmesi, sorun çözme yeteneğini arttırıp olumsuz duyguları arındırabilmesi için bir eğitimden geçiriyoruz.

Kişisel gelişim konusunda kurumsal çalışanlarınıza farklı konularda seçenek sunup uzman eğitmenler ile hizmet veriyoruz. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

ADA REFERANSLARI

Bizi size tavsiye eden geçmiş çalışmalarımız...

Ülkemizin birçok değerli markası ile yaptığımız başarılı çalışmaların sonucu olarak "referansımız" diye gururla sunabileceğimiz işleri gelecekte doğacak yeni markalar ve mevcut markalar ile ilişkilerimize yüksek değer veriyoruz. Markanızı temsil etmek bizim için onur ve gurur kaynağıdır.

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.