Loading

info@adaetkinlik.com +90 216 693 3500

Yeni bir oluşum olarak kurulan Ada Etkinlik Ajansı yılların tecrübesini birleştirip markanıza katma değer kazandırmayı hedefliyor. Markanızı benimsediğimizi ve buna bir katma değer katabileceğimize inanıyoruz.

Doğrudan Pazarlama, Promosyon, Pazarlama, Merchandising, Event ve Outdoor gibi alanlarda müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Ada Etkinlik Ajansı - Markanıza Katma Değer Katar!

İstanbul Merkezli Şirketimiz Türkiye genelinde tanınmış Markalara hizmet verip, geniş kadrosu ile müşterilerine her beklentilerini karşılamaktadır. Ada Etkinlik Ajansı sizin için Sokakta, AVM’lerde, Çarşılarda, Pazar ve Plajlarda Yaz – Kış çalışıyor. Adeta Tüketici ile Üretici arasında köprü kuran ve doğru iletişimi sağlayan şirketimiz profesyonel çözümünüz olmakta. Ada Etkinlik Ajansı farkı işinin özünde.

Verdiğimiz eğitimler sayesinde size sadece eleman değil, eğitimli eleman temin ediyoruz. Her yapılan iş kendi işimiz gibi görüyor, her işin başında projelendirme hazırlıyor, iş sürecinde takibi sağlıyor ve sonuçları size rapor ediyoruz. Referans olarak sunduğumuz şirketlerden yaratabildiğimiz farkı görebilirsiniz.

ADA REFERANSLARI

Bizi size tavsiye eden geçmiş çalışmalarımız...

Ülkemizin birçok değerli markası ile yaptığımız başarılı çalışmaların sonucu olarak "referansımız" diye gururla sunabileceğimiz işleri gelecekte doğacak yeni markalar ve mevcut markalar ile ilişkilerimize yüksek değer veriyoruz. Markanızı temsil etmek bizim için onur ve gurur kaynağıdır.

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.