Loading

info@adaetkinlik.com +90 216 693 3500

SOSYAL MEDYA EĞİTİMLERİ

Sosyal medyada öne çıkmak isteyenlere eğitim veriyoruz. Engin tecrübemizi kullanarak kurumsal çalışanlarınızın kişisel ve kurumsal olarak en iyi şekilde kurumunuzu sosyal medyada temsil edebilmesini iletiyoruz.

Eğitim kapsamında özellikle "sosyal medyadaki yüzümüz" kısacası nasıl göründüğümüzü ve profesyonel bir görünüme nasıl ulaşabileceğinizi aktarıyoruz. Yapılan hataları ve bunların nasıl düzeltilebileceği hakkında bilgi içeren eğitimimiz size başarılı bir sosyal medya yürütmenize yol açacaktır.

Sosyal Medya hem kişisel hem kurumsal olarak insan ilişkilerinden ibarettir. Tüketicileri anlayacak ve onlara ulaşabilecek yolları çiziyor ve en kaliteli şekilde bağlayıcı ilişkilerin nasıl oluşabileceğini sizlere gösteriyoruz.

Sosyal medya aynı zamanda dijital pazarlamanın en başında gelir. Hizmetlerinizi nasıl dijital ortamda doğru şekilde tanıtır ve pazarlarsınız ve sürdürebilir olmanızı nasıl sağlayacağınızı sizlere eğitimlerimizde iletiyoruz.

ADA REFERANSLARI

Bizi size tavsiye eden geçmiş çalışmalarımız...

Ülkemizin birçok değerli markası ile yaptığımız başarılı çalışmaların sonucu olarak "referansımız" diye gururla sunabileceğimiz işleri gelecekte doğacak yeni markalar ve mevcut markalar ile ilişkilerimize yüksek değer veriyoruz. Markanızı temsil etmek bizim için onur ve gurur kaynağıdır.

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.