Loading

info@adaetkinlik.com +90 216 693 3500

Her yaptığımız işte şüphesiz tüm var gücümüz ile çalışmaktayız. Ancak büyük markaların sadece onlar için çalışan ekiplere ihtiyaçları yoktur. Büyük markalar onlara en ufak ayrıntısına kadar destek verecek ve çözüm olacak partnerler ararlar. Bunun için kalıcı ve uzun soluklu çözümler arar ve kendi felsefelerini anlayıp anlatabilen ajanslar ile çalışmak isterler.

Bizim görevimiz ve kendimize vizyon olarak ilke edindiğimiz sizleri sadece temsil etmek değil, daha çok en üst seviyeye taşıyıp zirveyi yaşatmak istiyoruz. Konusunda en uzman yöneticilerimiz, birbirini anlayan ve iletişimde herhangi bir bozukluk yaşamayan ekibimiz ve seçkin personelimiz bunun için eğitiliyor ve çalışıyor.

Size Zirveyi Yaşatmak istiyoruz!

Misyonumuz basit. En iyiler için en iyisini vermektir! Kaliteyi her zaman arttırarak çıtamızı yükseltirken rakiplerimizin de bizi takip etmesini sağlıyor ve böylece Ülkemizin değerli markalarına kaliteli hizmet anlamında daha çok fırsat sunuyoruz. Öncü olmak ve piyasaya yön vermek misyonumuzdur.

Bir araya gelmek başlangıç; Bir arada kalmak ilerleme ve bir arada çalışmak başarıdır. Birlikte nice başarılarımız olsun.

ADA REFERANSLARI

Bizi size tavsiye eden geçmiş çalışmalarımız...

Ülkemizin birçok değerli markası ile yaptığımız başarılı çalışmaların sonucu olarak "referansımız" diye gururla sunabileceğimiz işleri gelecekte doğacak yeni markalar ve mevcut markalar ile ilişkilerimize yüksek değer veriyoruz. Markanızı temsil etmek bizim için onur ve gurur kaynağıdır.

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.