Ada Ekibi - Ada Etkinlik Ajansı

Ada Ekibi


Ada Etkinlik Ajansı


Markanıza Katma Değer Katar!

Yeni bir oluşum olarak kurulan Ada Etkinlik Ajansı yılların tecrübesini birleştirip markanıza katma değer kazandırmayı hedefliyor. Markanızı benimsediğimizi ve buna bir katma değer katabileceğimize inanıyoruz.

Doğrudan Pazarlama, Promosyon, Pazarlama, Merchandising, Event ve Outdoor gibi alanlarda müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

İstanbul Merkezli Şirketimiz Türkiye genelinde tanınmış Markalara hizmet verip, geniş kadrosu ile müşterilerine her beklentilerini karşılamaktadır. Ada Etkinlik Ajansı sizin için Sokakta, AVM’lerde, Çarşılarda, Pazar ve Plajlarda Yaz – Kış çalışıyor. Adeta Tüketici ile Üretici arasında köprü kuran ve doğru iletişimi sağlayan şirketimiz profesyonel çözümünüz olmakta. Ada Etkinlik Ajansı farkı işinin özünde.

Verdiğimiz eğitimler sayesinde size sadece eleman değil, eğitimli eleman temin ediyoruz. Her yapılan iş kendi işimiz gibi görüyor, her işin başında projelendirme hazırlıyor, iş sürecinde takibi sağlıyor ve sonuçları size rapor ediyoruz. Referans olarak sunduğumuz şirketlerden yaratabildiğimiz farkı görebilirsiniz.