Indoor & Outdoor Aktiviteler - Ada Etkinlik Ajansı

Indoor & Outdoor Aktiviteler

Indoor & Outdoor Aktiviteler

Ada Etkinlik Ajansı olarak yılların tecrübesi, müşterilerin istekleri doğrultusunda sonuç odaklı ve yaratıcı yapıya sahip olmamıza neden olmuştur. MICE sektöründe (Toplantı, Etkinlik, Konferans, Fuar) hizmetimiz ile hem anahtar teslim hem de yaratıcı fikirlerimiz ile sizlere hizmet ediyoruz.

MICE sektörü özellikle 50 farklı iş sektörünü içinde barındıran çok geniş yelpazeli bir alana sahiptir. Her organizasyonun içinde kayıt, konaklama, etkinlik, transfer, bilimsel ve sosyal program akışın yönetimi yanı sıra günümüzün vazgeçilmezi olan internet ve sosyal medya dahildir.

MICE sektörü yaklaşık 50 farklı paydaşın birleşmesi ile oluşan çok geniş yelpazeli bir sektördür. Bunun içine otel, mekan, havayolu, transfer, İK, kreatif ajans, prodüksiyon, sanatçı, donanım kiralama, dekor, teknik, matbaa, akademik servisler, çevirmen, catering ve tabii ki yazılım teknolojileri giriyor

Tüm bu farklı sektörlerden en iyileri ve size en uygun olanları ile iletişimimiz güçlü, iç yapımızdaki sağlam çözüm ortaklarımız ve güvenilir partnerlerimiz mevcuttur. Bizim hedefimiz dolayısıyla size istediğiniz etkinliği tek elden sunup, anahtar teslim iş çıkarmak ve uzun vadeli çalışmalara imza atmak olacaktır.